Cariere

Vrei să faci parte dintr-un colectiv de muncă tânăr si dinamic? Ai ajuns în locul potrivit. International Brand Stores este compania care te va ajuta să îți clădești o cariera solidă. Alătură-te echipei noastre!

Nu gasesti posturi deschise potrivite pentru tine? Intodeauna suntem in cautare de oameni talentati pentru urmatoarele functii: reprezentant vanzari, manipulant marfa si sofer part-time. Poti trimite CV-ul tau pe adresa de mail office@ib-stores.ro si vom lua in considerare CV-ul tau la eventualele posturi deschise.

POSTURI DISPONIBILE ÎN CLUJ-NAPOCA

Manipulant marfa: full-time

Manipulant marfa - full-time

Ești candidatul ideal dacă:

  • Ai experienta in depozit de minim 6 luni
  • Ai cunoștinte legate de activitatea de încărcare-descărcare, condițiile de păstrare a mărfii, condițiile de transport a mărfii;
  • Esti o persoană harnică, organizată și ambițioasă, cu dorință de colaborare pe termen lung
  • Ai studii medii

Responsabilități:

  • Receptionarea si descarcarea marfii
  • Banderolarea mărfii, depozitarea si livrarea ei corespunzator
  • Pregatirea coletelor aferente comenzilor online
  • Pregatirea comenzilor pentru transport sau livrare in sistem paletat
  • Încărcarea și descărcarea mărfii pe rampa de depozitare
  • Păstrarea igienei în depozit conform procedurilor companiei

Beneficii:

  • Salariu lunar motivant + beneficii in valoare totala de 650 lei
  • Tichete de masa cadou
  • Decontarea transportului
  • Discount de angajat la achiziționarea băuturilor
  • O masa caldă pe zi – Serviciu catering
  • Timp de lucru 8.5 ore / zi din care 30 minute pauză de masa și 30 minute pauză de relaxare
  • Program de luni până vineri de la 8.30 - 17.00
  • Creșteri salariale în funcție de performanțe

Cerem și oferim seriozitate!

Telefon: 0730574061

Trimite CV-ul tau la adresa de e-mail office@ib-stores.ro și te vom contacta.