Cariere

Vrei să faci parte dintr-un colectiv de muncă tânăr si dinamic? Ai ajuns în locul potrivit. Stim, știm, tot timpul citești despre echipe dinamice și tinere, dar la noi chiar este adevărat. Ai cu cine relaționa dincolo de 3 minute la aparatul de cafea. Avem printre noi alpiniști, instructori de ski, pasionați de mașini, gameri, bloggeri și chitariști. Te așteptăm la o discuție și un shot... de cafea, desigur!

International Brand Stores Online este compania care te va ajuta să îți clădești o carieră solidă. Alătură-te echipei noastre!

Nu găsești posturi deschise potrivite pentru tine? Întodeauna suntem în căutare de oameni muncitori pentru funcția de manipulant marfă. Poți trimite CV-ul tau pe adresa de mail office@ib-stores.ro și vom lua în considerare CV-ul tău la eventualele posturi deschise.

POSTURI DISPONIBILE ÎN CLUJ-NAPOCA

Content & E-commerce specialist

Manipulant marfa: full-time

 Candidatul ideal:

  • Cunoștințe de copywriting convingător, folosind tehnici SEO
  • Cunoștințe medii în Microsoft Office, în special Microsoft Excel
  • Studii superioare
  • Gândire analitică și creativă
  • Atenție la detalii
  • Proactiv
  • Abilități bune de planificare a muncii, organizare și comunicare
  • Experiența pe poziții de copywriter, marketing, SEO, pricing (sau altele din domeniu) reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Căutăm o persoană ambițioasă, muncitoare, care se bucură atunci când îi este oferită putere de decizie. Piața online a băuturilor alcoolice din România este foarte dinamică, de aceea este important să poți lua decizii în funcție de strategiile concurenței sau mișcarea internă a stocurilor.
Tu ești cel care creează produsul pe site, îi faci o descriere superbă, îi pui un preț avantajos și îl convingi prin textul tău pe client că își dorește să încerce acea băutură. Cu alte cuvinte, tu faci să se întâmple magia: de la achiziționarea produsului până la prețul la care se vinde acesta și factorii persuasivi.

Poate ți-am atras atenția. Unde intri tu în peisaj și cum?

Avem nevoie de tine pentru:

  • Menținerea stocurilor prin cereri de marfă
  • Crearea unor strategii de prețuri pentru produse noi sau existente. Daca avem un produs nou, tu vei decide prețul la care se vinde pe site, de asemenea pe parcursul lunii vei urmări trendurile din piață pentru a crea oferte tematice alături de colegii din departamentul de marketing.
  • Copywriting de calitate. Atunci când primim un produs nou acesta trebuie creat pe site, acolo are nevoie de o prezentare explicită si creativă care să atragă o conversie din partea clientului. De asemenea, prezentarea produsului pe site trebuie să fie SEO friendly.

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Tichete cadou lunare
  • Decontarea transportului
  • O masă caldă pe zi (Serviciu de catering)
  • Reduceri de angajat la băuturi alcoolice
  • Posibilitatea dezvoltării profesionale
  • Sală de relaxare

Aplică acum! Trimite CV-ul tau la adresa de e-mail teodora@ib-stores.ro și te vom contacta. Te așteptăm.

Manipulant marfa - full-time

Ești candidatul ideal dacă:

  • Ai experienta in depozit de minim 6 luni
  • Ai cunoștinte legate de activitatea de încărcare-descărcare, condițiile de păstrare a mărfii, condițiile de transport a mărfii;
  • Esti o persoană harnică, organizată și ambițioasă, cu dorință de colaborare pe termen lung
  • Ai studii medii

Responsabilități:

  • Receptionarea si descarcarea marfii
  • Banderolarea mărfii, depozitarea si livrarea ei corespunzator
  • Pregatirea coletelor aferente comenzilor online
  • Pregatirea comenzilor pentru transport sau livrare in sistem paletat
  • Încărcarea și descărcarea mărfii pe rampa de depozitare
  • Păstrarea igienei în depozit conform procedurilor companiei

Beneficii:

  • Salariu lunar motivant + beneficii in valoare totala de 650 lei
  • Tichete cadou
  • Discount de angajat la achiziționarea băuturilor
  • O masa caldă pe zi – Serviciu catering
  • Timp de lucru 8.5 ore / zi din care 30 minute pauză de masă
  • Program de luni până vineri de la 8.30 - 17.00
  • Creșteri salariale în funcție de performanțe

Cerem și oferim seriozitate!

Telefon: 0730574061

Trimite CV-ul tau la adresa de e-mail office@ib-stores.ro și te vom contacta.