cariere

Vrei să faci parte dintr-un colectiv de muncă tânăr si dinamic? Ai ajuns în locul potrivit. International Brand Stores este compania de prestigiu care te va ajuta să îți cladești o cariera solidă. Alătură-te echipei noastre!

POSTURI DISPONIBILE ÎN CLUJ-NAPOCA

MANIPULANT MARFĂ - full time

Cerințe:

- experiența în munca în depozit constituie avantaj

- cunoștinte legate de activitatea de încărcare-descărcare, condițiile de păstrare a mărfii.

- persoană harnică, atentă la detalii, responsabilă, organizată, ambițioasă.

Responsabilități:

- pregătirea mărfii pentru livrare

- păstrarea igienei în depozit conform procedurilor companiei

- încărcarea și descărcarea mărfii pe rampa de depozitare

- banderolarea mărfii și depozitarea ei corespunzator.

Programul de lucru: 8 ore pe zi, 5 zile pe săptămană, de luni până vineri.
Pachet salarial: 1500 RON net + tichete de masă + decontare transport CTP Cluj Napoca.

LUCRATOR COMERCIAL MAGAZIN - part time

Candidatul ideal:

- Orientat catre nevoile clientului

- Implicat si cu initiativa

- Serios, dinamic, prietenos, comunicativ, punctual

- Experienta in vanzari si cunoasterea produselor constituie un avantaj

- Cunostinte minime de operare PC

- Studii medii

- Permis de Conducere

Responsabilitati:

- Vanzarea produselor in magazin

- Interactioneaza in mod direct cu clientii din interiorul showroom-ului, pentru a le furniza informatii despre produsele comercializate

- Consiliaza clientii

- Receptioneaza produsele trimise de la depozit pe baza documentelor de livrare

- Pregateste marfa pentru afisarea in magazin: aranjare pe raft, etichete de pret etc.

- Participa la inventar si la mentinerea curateniei in magazin

- Raspunde de gestiunea magazinului impreuna cu responsabilul de magazin

- Incaseaza contravaloarea produselor acordand bon fiscal si factura (cand este cazul)

Oferim pachet salarial atractiv, tichete de masa, decontarea transportului CTP Cluj-Napoca + bonusuri in functie de realizari

Cerem și oferim seriozitate!

Trimite CV-ul tau lau adresa de e-mail office@ib-stores.ro și  te vom contacta.